Zyrtarja e PSD-së: Thaçi e Veseli fajtor për keqqeverisje, për UÇK-në meritojnë respekt

Zyrtarja e PSD-së, Shqipe Pantina thotë se sot ajo është me Thaçin dhe Veselin.

“Thaçi e Veseli jane fajtor per keq qeverisje ne kohen sa partia qe e kane drejtu ka qene ne pushtet, por per angazhimin e tyre ne UÇK ata meritojne respekt e mbeshtetje”shkruan Pantina në facebook.

Postimi i plotë:

Thaçi e Veseli jane fajtor per keq qeverisje ne kohen sa partia qe e kane drejtu ka qene ne pushtet, por per angazhimin e tyre ne UÇK ata meritojne respekt e mbeshtetje. Sot une jam #meThacin e #meVeselin.

Ardian H

Read Previous

Avokati mbrojtës në Gjykatën Speciale: Interesante që aktakuza është ngritur me 24 prill e tash publikohen emrat

Read Next

Arben Ahmeti: Komunikatë e sponsorizuar, veq aktakuzë nuk po duket!