ZËDHËNËSI I VV-SË: ÇKA DUHET TJETËR ME BË LËVIZJA VETËVENDOSJE?

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, ka reaguar pas deklarimit të nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliut, kundër ofertës së fundit të LVV-së për bashkëqeverisje ndërmjet këtyre dy partive.

Manxhuka ka shtruar pyetjen se ‘çka duhet tjetër të bëjë Lëvizja Vetëvendosje [në mënyrë që LDK-ja të pranojë bashkëqeverisjen me LVV-në, v.j]’?”.

“Çka duhet tjetër me bë Lëvizja? Propozo, refuzim, propozo refuzim”, ka thënë Manxhuka, zyrtar i Sekretariatit për Media dhe Komunikim i Lëvizjes Vetëvendosje.

Zëdhënësi i VV-së: Çka duhet tjetër me bë Lëvizja Vetëvendosje?

Gazetari

Read Previous

Rita Ora dhe nëna e saj kërcejnë e tunden me këngë shqip

Read Next

21 vite nga Masakra e Reçakut


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0