Zbulohet ‘përforcimi i madh’ i Kosovës për ndeshjen ndaj Maltës

Kosova do të jetë me një përforcim të madh për ndeshjen ndaj Maltës në Ligën e Kombeve.

Valon Berisha është rikuperuar plotësisht nga lëndimi dhe është në formacionin bazë të Kosovës, përcjell “lajmi.net”.

25 vjeçari nga Lazio ka zhvilluar deri më tani 10 ndeshje për Kosovën.

Ai ka realizuar një gol pas zhvendosjes në ekipin e Kosovës nga Norvegjia.

ROME, ITALY – OCTOBER 03: SS Lazio player Valon Berisha in action during the SS Lazio training session on October 3, 2018 in Rome, Italy. (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Gazetari

Read Previous

Uellsi – Spanja, formacionet zyrtare

Read Next

Mbi 30 maune të “Shell- Al petrol” ndalën në doganë , shkak kualiteti i dobët