Zara shkëlqen në të brendshme të zeza

Zara McDermott ka treguar trupin e saj seksi në të brendshme të zeza në një fotosesion të fundit…pak kohë pasi që ajo u kritikua nga fansat për ngjyrën e lëkurës

Kohëve të fundit ajo ka humbur shumë peshë dhe kjo si rezultat i dietave të saj.

Ylli i Love Island, Zara McDermott ka treguar me krenari trupin e saj derisa ka bërë një fotosesion për të brendshmet e markës Boux Avenue.

Ylli i emisioneve reality (23) ka pozuar në bikine të zeza derisa ka treguar format e saj pavarësisht kritikave që kishte marrë në rrjetet sociale për ngjyrën e lekurës së saj. /GazetaExpress/

Ardian H

Read Previous

Hoti flet për vizitën në Francë, thotë se prej dialogut me Serbinë pret vetëm njohje

Read Next

Hoti: Qytetarët duhet të vetëdijësohen për seriozitetin e situatës me pandeminë


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0