Xhesika shfaqet e thjeshtë dhe e bukur nga vetizolimi

Modelja shqiptare Xhesika Berberi është vetizoluar derisa ka bërë thirrje që të rrimë në shtëpi dhe ta ruajmë shëndetin.

Modelja, e cila është e njohur për paraqitjet e saj në SHBA nëpër pistat e modës ka postuar sot një foto nga karantina.

Ajo ka bërë thirrje që të vetizolohemi pasi që vetëm në këtë formë mund ta ruajmë shëndetin nga Covid-19.
“Qëndroni në shtëpi, jeni të shëndetshëm, jeni të sigurt”, ka shkruar ajo.

Xhesika përpos pistave është parë edhe në klipe të këngëtarëve të ndryshëm derisa shpesh herë është cilësuar si një sozi e modeles Bella Hadid.

0 Reviews

Write a Review

Fitore H

Read Previous

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua me ndihmën e Thaçit, pasi bëri marrëveshje me Isa Mustafën

Read Next

AKADEMIK QOSJA GODET LDK-NË – ORGANIZOI KOMPLOT PARLAMENTAR PËR RRËZIMIN E KURTIT