Xhesika Ndoja: Ja çfarë me bëri Magjistari..!

Xhesika Ndoja tregon se si u ndje pasi magjistari Ilir Feriizi ne emisionin Kojshia Show e futi ate ne një kuti te veten dhe e beri “cop cop”./vizioni.info/

Për te parë se çfarë i ka bërë ndiqeni emisionin me poshte

https://youtu.be/T1hRHLvG_vc

Gazetari

Read Previous

E pabesushme: Magjistari masakron këngëtaren Xhesika Ndoj…

Read Next

Ministri Tahiri kërkon shuarjen e OSHP-së