Werner, në mes të klubeve angleze dhe atij aktual

Ylli gjerman duhet të vendosë në mes të Liverpoolit, Manchester Unitedit, Manchester Cityt dhe Leipzigut

Timo Werner është sot njëri prej futbollistëve më të kërkuar në futbollin evropian, shkruan Gazeta Express.

Paraqitjet mbresëlënëse me ekipin aktual, Leipzig e kanë rritur me të madhe vlerën e sulmuesit gjerman.

Për të, interesim kanë shfaqur klubet angleze, Liverpool, Manchester United dhe Manchester City.

Pra, Werner duhet të vendosë nëse do t’i bashkohet ndonjërit klub anglez, apo të qëndrojë në ekipin aktual.

Liverpooli duket të jetë ekipi më i interesuar për sulmuesin e rrezikshëm. /Gazeta Express/

Fitore H

Read Previous

Pas Grenellit edhe O’Brien mbështet deklaratën e senatorit amerikan për tërheqjen e trupave nga Kosova

Read Next

Jeta në Mars? NASA sjell zbulimin e radhës