VUÇIQ E PARALAJMËRON REAL MADRIDIN PËR FUTBOLLISTIN E TYRE

Futbollisti i Real Madridit, Luka Joviq nuk i kishte përfillur urdhërat që të qëndronte në izolim dhe kishte marrë pjesë në një festë në Beograd.

E kjo gjë ka bërë që të reagojnë shumë figura të larta sportive por edhe shtetërore, me shume ne Insporti.com

Ardiana K

Read Previous

VDES NGA KORONAVIRUSI ISH-KOMANDANTI I FORCAVE TOKËSORE NË TURQI

Read Next

VUÇIQ: TË PREMTEN PREJ ORËS 8 I MBYLLIM TË GJITHA KUFIJTË, PREJ ORËS 12 NDALOHET TRAFIKU NDËRURBAN