Vritet para shtëpisë në Londër 30 vjeçari nga Kosova

Më 24 dhjetor me breshëri plumbash në Londër u vra një 30 vjeçar nga Kosova.

Flamur Beqiri, i njohur ndryshe edhe si “Alex”, ka lindur në Ferizaj, por ka një kohë që jeton dhe vepron në Londër si producent i disa artistëve të njohur në Angli.

Akoma mbetën të panjohur atentatorët dhe policia është në kërkim të tyre.

Sipas ‘The Gurardian’, në mbrëmjen e 24 dhjetorit, natën e Krishtlindjes, rreth orës 21:00 të mbrëmjes fqinjët raportuan në polici për disa të shtëna me armë zjarri.

Ekipet e emergjencës, shkuan në vendin e ngjarjes ku konfirmuarn vdekjen e 30 vjeçarit kosovar.

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

Moti në vikend, borë në pjesën më të madhe te territorit

Read Next

SHBA-të urojnë Konjufcën, kërkojnë nga Kurti e Mustafa formim të menjëhershëm të qeverisë

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial