Vritet një person në Deçan

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak më herët në Deçan.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se një person është vrarë.
Më poshtë foto nga vendi i ngjarjes:

Gazetari

Read Previous

Kjo është koha më e mirë dhe më e keqe për të konsumuar pemë gjatë ditës

Read Next

Sevilla shënon fitore bindëse ndaj Levantes