Vreshtarët shkelmojnë Torcidën në shtëpi

Në një atmosfer fantastike në qytetin që rilindi basketbollin në Kosovë u luajt një ndeshje tepër e nxehtë ndaj Rahovecit dhe Trepcës.

Ndeshja përfundoj me incidente të shumta nga ana e mysafirëve.

Rezultati i ndeshjes Rahovec-Trepca 97-95

Besnik Mullaliu

Read Previous

Operohet Dembele, mungon 6 muaj

Read Next

Lutfi Haziri e konfirmon se Isa Mustafa është kandidat i LDK’së për president