Vjen në top-formë, Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale.
Në llogarinë e saj Instagram numëron një numër të madh të fansave për të cilët publikon imazhe të ndryshme, shkruan lajmi net.

Ne një të fundit, Vasjari mahnit me pamjen dhe fizikun e mrekullueshëm e që nuk lë vend as për imagjinatë. Zaimina u bë nënë për herë të parë në janar të këtij viti e cila tanimë është rikthyer në top-formë.

Ajo dhe biznismeni shqiptar, Klodi janë duke shijuar pafund ndjenjën e të qenurit prindër të një vajze si Khloe.Sa i përket projekteve muzikore, ka një kohë të gjatë që këngëtarja nga Shqipëria nuk ka qenë aktive.

Gazetari

Read Previous

Dështon dialogu në Bruksel, Vuçiq refuzon të takohet me Thaçin

Read Next

Bëri thirrje për protesta kundër policisë, Rama përjashton deputetin e Laçit