Vjedhje e rëndë në Prizren

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të vjedhjes së rëndë në Prizren.

Rasti ka ndodhur në fshatin Gjonaj të Prizrenit, më 10 mars.

“Më 25.03.2020 viktima mashkull  kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar  në shtëpinë e tij dhe nga aty janë vjedhur stoli ari dhe dy armë zjarri të cilat i kishte me leje. Viktima nuk gjendej në shtëpi pasi ishte me punë të përkohshme në Maqedoni”, thuhet në raport. /Telegrafi/

0 Reviews

Write a Review

Ardiana K

Read Previous

Këshilltari i Presidentit: Kurti na mashtroi me 5 milionët e BE’së për Covid 19

Read Next

Mocioni për mosbesimin e Qeverisë Kurti në sytë e mediave ndërkombëtare