Vila spektakolare e familjes Obama

Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Vila super luksoze ka një sipërfaqe prej 120 mijë metra katrorë, dhe kushtoi plot 11.75 milionë dollarë.

Ajo ka 7 dhoma gjumi, pishinë gjigante dhe rezidenca të veçanta për miqtë. Vila është e rrethuar nga gjelbërimi dhe ka një pamje perfekte nga deti.

Gazetari

Read Previous

Kosova miqësore me Suedinë

Read Next

Universiteti “Kadri Zeka” nënshkruan marrëveshje me EACEA-n


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0