Veshja e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ të pasmet Demi Roses

Demi Rose nuk harron të provokojë me fotografi të reja.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse..

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë, e cila ia zbulonte pothuajse tërësisht të pasmet.

Në atë fotografi, ajo për pak minuta ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Edhe kësaj radhe ajo arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve me këtë paraqitje.

Ardian H

Read Previous

E kalon edhe portierin dhe shënon gol të bukur në Gjermani, 4:0

Read Next

‘Vetëm i tillë nuk është’, Flori Mumajesi ka dy fjalë për Klajdi Harunin