Veseli do të mbajë konferencë për medie në orën 19:30

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli mban konferencë për media.

Konferenca është paraparë të fillojë në ora 19:30, në selinë qendrore të PDK-së.

Kjo konferencë vije pas publikimit të aktakuzës nga Zyra e Prokurorit të Specializuar që u paraqiten tek Dhomat e Specializuara të Kosovës për presidentin e vendit, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Ardian H

Read Previous

Në ditët në vijim më shumë diell dhe më nxehtë në Kosovë – në fundjavë temperaturat deri në 30C

Read Next

Weber: Prokurori u frikësua se Thaçi synon të negociojë amnisti