Vdes nga koronavirusi kamermani Shenoll Ahmeti

Ka vdekur kamermani Shenoll Ahmeti, pasi u infektua me koronavirus

Ahmeti ishte 51-vjeçar dhe ishte i punësuar në RTVM në Maqedoninë e Veriut.

Mediat në Maqedoni raportojnë ai ishte i hospitalizuar një javë më parë, ndërkohë që gjendja i është përkeqësuar ditëve të fundit. Derisa, sipas kolegëve të tij më parë nuk kishte probleme shëndetësore.

Fitore H

Read Previous

Arrestohet një palestinez për posedim të substancave narkotike, dërgohet për kontroll në psikiatri pasi gërvishti veten në shenjë revolte

Read Next

Pasi u infektua, Arben Gashi e dërgoi në Kuvend një listë të personave me të cilët kishte kontakt