Vdekje e dyshimtë në Deçan, viktima gjendet pa shenja jete në banesë

Një burrë është gjendur pa shenja jete sot në Deçan.

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Pejës, Xhevat Ibraj.

Ai ka bërë të ditur se njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes.

“Mund të konfirmoj se në Deçan është gjetur një person pa shenja jete. Njësite relevante aktualisht janë në vendin e ngjarjes, ndërsa klasifikimi i rastit do të bëhet pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes dhe raportit të plotë”, ka thënë Ibraj.

Nga Policia e Kosovës nuk kanë dhënë më shumë detaje, teksa në media është raportuar se viktima dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

Gazetari

Read Previous

Avioni që vuri 4 rekorde ditën që u hoq nga qarkullimi

Read Next

Shembull i tolerancës fetare, deputetja me shami viziton motrat e nderit për Krishtlindje


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0