Valencia – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Valenca dhe Barcelona do të luajnë sot ndeshjen e tyre në kuadër të La Ligës spanjolle.

Ky takim që do të fillon nga ora 16:00, do të jetë krye-ndeshja e javës në Spanjë.

Tashmë, dy skuadrat kanë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Valencia: Domenech, Paulista, Kondogbia, Soler, Gameiro, Gaya, Coquelin, Wass, Ferran, Gomez, Garay.

Barcelona: Ter Stegen, Pique, Sergio, Arthur, Messi, Griezmann, Albam Roberto, De Jong, Umtiti, Fati.

0 Reviews

Write a Review

Besnik Mullaliu

Read Previous

Ekskluzive: 6 pikat e ofertës së fundit të Albin Kurtit për Isa Mustafën

Read Next

VAJZA E LUTFI HAZIRIT SHFAQET ME NJË VIDEO GJYSMË E ZHVESHUR NË INSTAGRAM