Uellsi – Spanja, formacionet zyrtare

Uellsi dhe Spanja do të përballen sonte në kuadër të miqësores.
Ndeshja që starton në ora 20:45, do t’i vë përballë dy kombëtaret që po kalojnë një formë tejet të mirë.

Uellsi dhe Spanja do të përballen në kuadër të miqësores, para ndeshjeve në Ligën e Kombeve.

“Lajmi.net” ua sjell më poshtë formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve:

Gazetari

Read Previous

Enca e zbulon veten, ajo shikon dhe video porno ja faktet

Read Next

Zbulohet ‘përforcimi i madh’ i Kosovës për ndeshjen ndaj Maltës