U tha se janë ndarë, ky veprim i Erosit sqaron gjithçka në lidhje me Oriolën

Eros Grezda u jep fund spekulimeve.

Muaj më parë, Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë konfirmuar lidhjen, ndërsa kaluan karantinën bashkë.

Së fundi, çifti u komentuan për mundësinë e ndarjes, kjo ngase kishin larguar njëri-tjetrin nga Instagrami dhe çdo shenjë që i bënte bashkë.

Oriola në fotosesionin e fundit la gojëhapur të gjithë me paraqitjen në bikinit e zeza, ndërsa nuk mungoi as komenti i Erosit.

“Zjarr, zjarr”, i shkruan futbollisti modeles, duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë. 

Fitore H

Read Previous

Oferta e fundit për blerjen e Sanchos

Read Next

Thaçi: I besojmë drejtësisë ndërkombëtare, sepse vazhdojmë të jemi në të drejtën tonë