Turistja nga Polonia mbytet në një plazh të Sarandës

Një turiste nga Polonia ka humbur jetën në një plazh të Sarandës.

Gazeta “Panorama” raporton se ajo është mbytur derisa po notonte në vendin e quajtur “Kanali i Çukës”.

Gazetari

Read Previous

Edhe 4 lëkundje të tjera nga tërmeti në Shqipëri

Read Next

Në Ferizaj, xhamia dhe kisha në një oborr: Flasin imami dhe prifti