Tronditet Serbia, një djalosh i vogël bën shqiponjën para futbollistëve serb

Një djalosh i vogël ka tronditur Serbinë, shkruan Gazeta NewBorn.

Ai, ka bërë shqiponjën para kombëtares serbe dhe para futbollistëve të saj.

Gazetari

Read Previous

NATO dridhë Serbinë, ia jep Kosovës lajmin e madh

Read Next

Albert Ajnshtajni kishte të drejtë, madje edhe përtej Udhës së Qumështit