Tika sjell këngën e re “Yolla”

Tika Behrami, ka prezantuar së fundmi për fansat projektin e saj më të ri muzikor.

“Yalla” titullohet kënga e saj më e re, e cila është ritmike dhe hip-hop. Për muzikën janë kujdesur Granit Gashi dhe Dardy, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Tika.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, për të cilin janë kujdesur produksioni XL Films.

Tika është një nga reperet më të reja të tregut muzikor, e cila e ka nisur suksesshëm rrugëtimin e saj në hip-hop. Edhe nga komentet e para në kanalin YouTube, shihet se kënga “Yolla” u ka pëlqyer me dëgjim të parë publikut.

Gazetari

Read Previous

Modelja e njohur tregon figurën trupore në fotografitë joshëse nga Jordania

Read Next

Haradinaj: Nuk kemi nevojë për një mini-shengen me kryeqytet Serbinë