Tika, pothuajse nudo në revistën ROMP

Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Tika Camaj ka bërë një fotosesion tepër të nxehtë për revistën ROMP

Modelja është në ballinën e kësaj reviste derisa shihet se ka treguar asetet e saj kryesore.

Në këto foto ajo ka posuar me një pelerinë ku ekspozon pothuajse tërë trupin e saj.

Modelja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara në SHBA derisa shihet duke sfiluar për disa kompani mode dhe për revista të ndryshme. /GazetaExpress/

Ardian H

Read Previous

Bill Gates ka një porosi për udhëheqësit e shteteve, nëse dëshirojnë të parandalojnë përhapjen e coronavirusit

Read Next

HARADINAJ-KONJUFCËS: DO TË NXJERRË NGA GROPA QË E HAPE PËR MUA