Thomas Strakosha po kalon te gjiganti evropian

Thomas Strakosha po e mendon largimin nga Lazio

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë është duke u kërkuar me ngulm nga Tottenhami, përcjell “lajmi.net”.

Strakosha po tregon formë tejet të lartë te Lazio, andaj shumë skuadra i janë vënë pas.

‘Spursat’ e duan në skuadër portierin shqiptar, pasi Hugo Lloris po shkon në perëndim të karrierës së tij.

Gazetari

Read Previous

Presidenti i FFK-së i dërgon letër ngushëllimi familjes së Labinot Harbuzit

Read Next

Enca e zbulon veten, ajo shikon dhe video porno ja faktet