Tërmet në Tiranë

Tirana është prekur para pak çastesh nga një tërmet.

Pak më parë u ndjenë lëkundje tërmeti në Tiranë.Magnituda e lëkundjes raportohet fillimisht 3.3 dhe me thellësi 10 kilometra.

Lajmi në përditësim…

Fitore H

Read Previous

OBSH identifikon një rrezik të ri nga COVID-19

Read Next

Ecuria e bisedimeve Kosovë-Serbi në pikëpyetje