Tensione te Tottenhami, Ndombele ia bënë të qartë Mourinhos se nuk dëshiron të luajë për të

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Tanguy Ndombele është i etur të braktisë klubin londinez këtë verë.

Sipas mediumit TF1, marrëdhënia midis Ndombeles dhe Mourinhos është në pikë thyerjeje dhe nuk ka pasur asnjë komunikim të drejtpërdrejtë mes dyshes.

Ish-mesfushori i Lyonit thuhet se ka zhvilluar një takim me Mourinho këtë muaj dhe nuk kanë munguar tensionet.Lexo po ashtu:Ndombele përfundon befasisht në listën e dëshirave të Liverpoolit

Ndombele thuhet se e ka informuar trajnerin e Tottenhamit se ai nuk dëshiron më të punojë me të dhe rrjedhimisht nuk dëshiron të luajë për të këtë sezon.Football Transfers@Transferzone10

◾Tottenham midfielder Tanguy Ndombele told manager Jose Mourinho that he never wants to play for him again following a clash earlier this week. #THFC

– ESPN

View image on Twitter

2:04 PM – Jun 24, 2020Twitter Ads info and privacySee Football Transfers’s other Tweets

Kryetari i Spurs, Daniel Levy tani do të ketë një vendim që të futet në afatin e transferimeve të verës në lidhje me të ardhmen e Ndombele në klub.

Ndombele mbeti në stol për fitoren e djeshme ndaj West Ham Unitedit, ndërsa situata e njëjtë pritet të zgjat deri në mbylljen e kampionatit. 

Ardian H

Read Previous

Presidentja e Sllovakisë futet në vetizolim

Read Next

Sherifi: Gjykata Speciale, një ngrehinë politike me qëllime të qarta politike


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0