Tayna thotë se është “poete”, e shoqëron me një foto seksi

Pasi që po i shijon sukseset e këngës “Sicko”, e cila për vetëm disa ditë është afër 10 milionë klikimeve

Suksesi i kësaj kënge tashmë ka kaluar edhe kufijtë dhe ajo po dëgjohet edhe nga yje të ndryshëm botërorë si Viniciues Junior.

E pas të gjithë kësaj tashmë duket se Tayna është në një trip tjetër.

Ajo thotë se është në një gjendje të mirë për të shkruar “poezi”, ndoshta lirika të këngës së tij për të cilat ajo shpesh ka marrë edhe kritika, madje edhe nga deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Gazetari

Read Previous

Hajdutët po i sulmonin të dashurën dhe nipin, shikoni se si ky person i qëllon për vdekje

Read Next

Kandidatët për noterë paralajmërojnë padi dhe protesta ndaj Ministrisë së Drejtësisë