Tayna ka dy fjalë për artistet e reja që po i bëjnë ‘diss’

Reperja e njohur, Tayna është bërë një nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.
Që nga publikimi i projekteve të reja, ajo është cilësuar si rivale e shumë artisteve të estradës, shkruan lajmi net.

Ndonëse janë bërë këngëtare të shumta, dissat nuk po mungojnë në këngët e publikuara nga ato, për çka edhe përfliten vazhdimisht.

Së fundmi, ato që na bien në sy janë Hip-Hop artistet shqiptare të cilat po synojnë të jenë në maje të karrierës.

“Nuk kom asni problem me asnjonen edhe kom qef femnat sa ma nalt me mbrri po tu mos e rrejt veten. Ama kur t’mkapesh mu, duhesh me u ndal me mendu dy here”, shkruan ajo.

Tayna është duke shijuar disa ditë pushimi në Turqi nga edhe po sjell imazhe tejet provokuese.

Gazetari

Read Previous

Haradinaj: Kosova është adresa e duhur për investitorët e huaj

Read Next

Drejtoria për Kulturë dhe Ministria e Kulturës në përkrahje të aktiviteteve të të rinjve vushtrrias