Tayna: Hala shtyna me shtet, po thojnë kur don kjo hin e del

Tayna zbulon pak nga kënga e re.

Tayna kishte udhëtuar në Zvicër javë më parë dhe ky veprim i saj kishte bërë bujë në media për shkak se udhëtimi u realizua gjatë pandemisë.

Arsyeja e këtij udhëtimi është muzika, reperja është duke përfunduar projektin e saj më të ri të cilin duket se do ta lansoj shumë shpejt.

Ajo para pak minutave ka zubuluar pak nga kënga e saj e re.

“Hala shtyna me shtet, po thojnë kur don kjo hin e del” thotë Tayna në projektin e ri.

Ardian H

Read Previous

Fituesi i Kupës së Botës me Francën e shet medaljen e artë

Read Next

Premierligë: 2 raste pozitive me Covid-19, pas raundit të dytë të testimeve