Tani është një ‘kukull’, po shikoni si dukej Poni para se të behej e famshme

Njerëzve, qofshin ata të famshëm ose jo, iu ndodh shpesh të bëhen nostalgjikë për të shkuarën, për një kohë të ikur të jetës së tyre e cila nuk kthehet dot më, por ruhet gjithmonë si kujtim në zemër apo dhe në fotografi.

Kështu i ka ndodhur së fundmi dhe këngëtares shumë të dashur për publikun, Ponit.

Ajo është rikthyer vite pas në kohë dhe ka publikuar dy foto nga arkivat në profilin e saj të Instagramit. Në fotot në fjalë Poni është vetëm 18 vjeç por duket sikur ka mbetur po e njëjta. Në njërën prej tyre ajo shkruan: “Flokët bishtpëllumb. 18 vjeçe”.

Gazetari

Read Previous

Mustafa për marrëveshjen me VV-në: S’kemi ngrirje, propozimin për president e bëjmë kur vjen koha

Read Next

Furrtari nga Hasi shqyen pasaportën me gjithë vizë, thotë se nuk shkon më në gurbet

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *