1. Home
  2. Savanna Hoti

Etiketë: Savanna Hoti

“T’IQJA” e Adelina Ismailit bëhet cover nga Savanna Hoti

“T’IQJA” e Adelina Ismailit bëhet cover nga Savanna Hoti

Savanna Hoti, realizon coverin e këngës “T’IQJA” këngë e Adelina Ismaili, Savanna këtë cover e interpreton në emisionin “n’Kosove show”, shkruan Vizioni.info. Ndiqeni videon më poshte nga 1.39.00, dhe vlersone se si e këndon.

Read More
Këngëtarja me stil unik, sjell coverin e këngës ‘Gurbeti’ (VIDEO)

Këngëtarja me stil unik, sjell coverin e këngës ‘Gurbeti’ (VIDEO)

Savanna Hoti e njohur për vokalin e saj unik ka sjellë Coverin e këngës ‘Gurbeti‘, shkruan Vizioni.info. Këngë kjo, e cila është lansuar vite me parë. Savanna, këtë cover e ka sjellë në emisionin “n’Kosove…

Read More