Fun 

Të dashurat gjaknxehta i bëjnë meshkujt më të shëndetshëm

Nëse i dashuri juaj është ankuar se jeni shumë temperamente dhe ju kërkon vazhdimisht të qetësoheni, atëherë më nuk keni nevojë të brengoseni për këtë. Kjo për shkak se një studim i ri ka zbuluar se femrat me personalitete të forta duhet të konsiderohen si perla të vërteta nga partnerët e tyre me fat, transmeton Telegrafi. Sipas hulumtimit në fjalë, këto të dashura faktikisht mund të jenë duke ua zvogëluar rreziqet e zhvillimit të sëmundjeve si diabeti partnerëve të tyre. Përfitimet e të qenit në disponim të keq Pasojat negative…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial