Suso arrin në Sevilla

Suso nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Milanit.

Mesfushori spanjoll tanimë ka mbërritur në qytetin e Sevillës, aty ku pritet të nënshkruaj me klubin e tij të ri.

Sipas asaj që shkruan Gianluca Di Marzio, Suso është në prag të finalizimit të marrëveshjes me drejtuesit e klubit të Sevillas.

Kujtomë që Suso sezonin e kaluar ishte një ndër pikat më të forta të Milanit, ndërsa që nga ardhja e Piolit nuk ka arritur të tregoj performancën më të mirë të tij.

0 Reviews

Write a Review

Besnik Mullaliu

Read Previous

SHGSK premton organizim dinjitoz të çmimit “Ali Shala” dhe turneut “Burim Hatipi”

Read Next

Policia parandalon një tragjedi në familje