STRESI FLET PËR ERA ISTREFIN, KOMENTON DHE KËNGËN E RE

Era Istrefi rikthehet këtë të premte me këngën e saj më të re “No maybes”.

E ky projekt po merr përkrahje akoma pa u lansuar, jo vetëm nga fansat por edhe nga kolegët shqiptarë.

Stresi është një nga artistët që e ka promovuar  “No maybes” e madje për Erën u shpreh me titullin divë.

Mesazhet sensibilizues të artistëve

Ardian H

Read Previous

“FOTOGRAFOMA UNAZËN SE E DU SHUMË”, NASER RAFUNA KUJTON EDHE NJË TJETËR MOMENT ME LEZE QENËN

Read Next

Spanja e tejkalon Kinën për nga numri i të vdekurve nga koronavirusi