Specialja thërret edhe ish-eprorin e TMK-së

Pas kryetarit të Komunës së Rahovecit, Samjl Latifi, ftesë nga Gjykata Speciale sot ka marrë edhe Milaim Latifi.

Milaim Latifi ishte pjesë e UÇK-së dhe epror i TMK-së.

Kujtojmë se Gjykata Speciale sot ka dërguar rreth shtatë ftesa të reja për ish-pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ndërsa totali i ftesave vetëm në 10 ditshin e fundit arrin mbi 50 të tilla. /Lajmi.net/

Gazetari

Read Previous

Mbërrijnë 7 ftesa të reja nga Gjykata Speciale, s’përjashtohet mundësia për protesta

Read Next

Ish-gazetari i luftës, Nusret Pllana thotë se Gjykata Speciale është trupi i turpit


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0