Sonte luhet Tap n’Dije, quizi më i dashur në vend!

Në GjirafaVideo mund të luani Tap n’Dije, quizin edukativ, me fillim nga ora 19:00 dhe me moderim nga aktori Rifat Smani. Si gjithmonë, TapQuiz sjellë shpërblime dhe befasi.

Regjistrimi për Tap n’Dije veçse është hapur, ju mund të klikoni këtu për t’u regjistruar.

TapQuiz vazhdon javën e lojës së çmendur e shumë të dashur, ku sonte Tap n’Dije dhe Rifat Smani do t’ua bëjnë mbrëmjen interesante, duke ju futur në lojë për shpërblime atraktive.

Fituesit e Tap n’Dije do të shpërblehen me këto produkte:

Vendi i parë fiton Orë Smart
Vendi i dytë fiton Kufje me mikrofon
Vendi i tretë fiton 50 euro kupon në Gjirafa50

Kliko këtu për t’u regjistruar.

Këtyre shpërblimeve u shtohet edhe shpërblimi i katërt, ai për komentuesin më të mirë.
Gjithashtu, në TapQuiz, në bazë të arritjeve dhe të lojës tuaj, ju mund të pajiseni me Tap titujt, si emblema, grada nderi, e grada rrufe.

TapQuiz, me Tap n’Dije që zhvillohet sonte nga ora 19:00 e mbyllë javën e 16 të transmetimit, si një quiz shumë i dashur dhe argëtues për publikun.
Që të luani, ju mund të regjistroheni duke ndjekur këto hapa:

Hyni në GjirafaVideo.com
– Kliko mbi Live TV
– Klikoni tek video me titull “Tap n’Dije by GjirafaVideo”
– Regjistrohuni ose nëse keni llogari kyçuni
– Klikoni “Hyr në quiz”
– Bëhuni gati për lojë

Ardian H

Read Previous

Sëmuret Papa Françesku

Read Next

Komandanti i KFOR’it ia bën një dhuratë Kurtit gjatë takimit


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0