Si në filma aksion, dy persona qëllojnë njëri tjetrin me armë në mes të ditës

Këta dy persona të armatosur e qëllonin njëri tjetrin në mes të ditës.

Njerëzit duke i përfshirë edhe fëmijët ishin duke kaluar përgjatë asaj kohe, duke tentuar ta mbronin veten.

Policia ka identifikuar një të dyshuar, dhe tani janë duke punuar për të gjetur edhe personin e dyte ngjarja kishte ndodhur në Pensilavani të Amerikës, raporton “Daily Mail Video”, transmeton lajmi.net.

Fatmirësisht, askush nuk u lënduar përgjatë këtij incidenti dhe është e paqartë nëse njëri prej tyre është lënduar.

Gazetari

Read Previous

Kështu dukej Dhurata Dora në vitet e 90-ta

Read Next

Ky është parashikimi i motit për ditët në vazhdim