Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes (FOTO)

Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës.

Nisur nga çfarë raportojnë mediat ndërkombëtare, mësohet se ditën e sotme, diku rreth orës 16:00, burri ka lyer veten me benzinë dhe i ka vënë flakën para Parlamentit Evropian.

Ndonëse forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë për të shpëtuar jetën e shtetasit, ky i fundit nuk ka mundur dot t’u shpëtojë plagëve në fytyrë dhe duar.

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

E tmerrshme: Vushtrria e ndotuar aq sa New Delhi në Indi, qytetarët po helmohen

Read Next

Arta Nitaj paraqitet nudo (foto)