‘Sfida’ e linjave perfekte! Kjo është gjendja e Kim Kardashian pas palestrës

Kim Kardashian njihet si femra me trupin më bombastik në botë.
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjelll imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Kim solli pamje nga palestra, përmes të cilave tregon se cili është ‘sekreti’ i formave trupore të saj.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon gjendjen pas ushtrimeve, e ku shfaqet e rraskapitur, shtrirë në dysheme.

Kujtojmë që bukuroshja është e martuar me reperin Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmijë.

Gazetari

Read Previous

Dua Lipa zbulon një skenë nga klipi i ri

Read Next

Kurti paralajmëron protesta gjatë ditëve në vijim