Selmanaj thotë se Qeveria është e përkushtuar ta ndihmojë sektorin privat

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj ka vizituar sot Komunën e Dragashit bashkë me kryeministrin, Avdullah Hoti.

Përmes një postimi në Facebook, Selmanaj tha se vizitën e filluan me inspektimin e punimeve në aksin rrugorë Zhur-Dragash.

“Qeveria e Kosovës shprehu përkushtimin e saj për ta ndihmuar sektorin privat dhe ndërmarrësin në veçanti, sidomos pas rrethanave të krijuara nga pandemia Covid-19”, ka shkruar Selmanaj.

Ardian H

Read Previous

Fundoset mjeti amfib në SHBA, të paktën 9 ushtarë të vdekur

Read Next

25-vjeçarja “hot” trondit rrjetin, bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet