Sekreti i Era Istrefit: Ja si arriti Famën Botërore…!

Robert Berisha ishte musafir në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova.

Ndër të tjerash ai tregoi se si arriti Era Istrefi famën botrore dhe nga kush i erdhi oferta e parë..

Per ta kuptuar se çfar thot Roberti, ju frojmë ta shikoni emisionin e plotë më poshtë:

https://youtu.be/8RWdnYBrry4

Gazetari

Read Previous

Vetëm pak pasi bëri deklaratën skandaloze për babain e Ramushit, ja çka ndodhi me imamin nga Rahoveci

Read Next

Milioneri kosovar: Ja çka ndodhi me pasurinë time kur i japa 200 mijë euro për bamirësi