Sabri Fejzullahu i dëshiron gjitha të mirat në shkollë nipit të tij

Sabriu e ka uruar publikisht nipin e tij.

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, tani ka filluar që të bëhet aktiv në rrjete sociale.

Të tillë po e shohim më shumë se kurrë më parë dhe me ndjekësit e shumtë po ndan imazhe të ndryshme nga mbrëmjet muzikore si edhe nga ato në jetën private.

Këngëtari ka vendosur që ta uroj nipin për përfundimin me sukses të klasës së pestë.

“Gjeneral i gjyshit,Krenaria e gjyshit.Te uroj me shpirtë përfundimin e klasës se V-të❤️”, ka shkruar ai në Instagram.

Fitore H

Read Previous

Kina shënon rritje të infeksioneve të reja me COVID-19

Read Next

Zhvillimet që priten në Hagë pas aktakuzës kundër Thaçit dhe Veselit