Rrëfimi i gazetarit serb: Të dyshuarit për vrasjen e Ivanoviqit janë në Veri [Video]

Një gazetar nga Serbia ka rrëfim të veçantë rreth vrasjes së Oliver Ivanovicit në Mitrovicë.

Stefan Cvetkovic, thotë se po heton rastin tash e sa muaj dhe se faktet çojnë te Mafia në veri të Kosovës.

Ai do ta japë këtë dëshmi të enjten te hetuesit kosovarë.

Gazetari

Read Previous

“YouTube” sjell mënyra të reja për të fituar para

Read Next

FIFA i kthen përgjigje komentuesit që kërkoi nuse tek fotoja e Granit Xhakës