Rrahje në mes tifozëve, para ndeshjes Valencia-Barcelona

Valencia dhe Barcelona do të përballen mes njëra-tjetrën në orën 16:00 në “Mestalla”.

Edhe pse na ndajnë edhe dy orë nga sfida, përballja ka nisur jashtë fushës, me tifozët e të dy ekipeve që kanë shkaktuar jo pak trazira.

Ultrasit e Valencias dhe Barcelonës janë përleshur mes tyre, me mediat spanjolle që kanë publikuar edhe pamjet nga momenti i trazirave.

Besnik Mullaliu

Read Previous

VV në Shqipëri mbështet protestën e minatorëve të Bulqizës në Tiranë

Read Next

Vazhdojnë protestat kundër ndërtimit të hidrocentralit në Shtërpcë