Rita Ora përkrah artistin ferizajas

Dardan Aliu, DJ nga Ferizaji i njohur me emrin artistikt “DJ Regard”, së fundmi ka performuar në koncertin e organizuar në kujtim të DJ-t të famshëm tashmë të ndjerë, Avicii.

Në këtë koncert, i cili është mbajtur në Britani të Madhe, ka marrë pjesë edhe Rita Ora.

Me këtë rast, ajo është shprehur se përkrahë të gjithë artistët shqiptar por në veçanti, ka lavdëruar DJ Regardin.

“Kosova po ngrihet. Faleminderit që erdhe të më shohësh… Jam shumë e lumtur për ty DJ Regard për të gjitha sukseset e tua! Sa më shumë nga ne aq më mirë! Vazhdo të fitosh dhe të shkëlqesh si një yll siç je!”, ka shkruar Ora në Facebook.

Image

Gazetari

Read Previous

Arrestohen dy të dyshuar për falsifikim të parasë dhe konfiskohen bankënota të dyshuara si të falsifikuara

Read Next

60 arinj polarë rrethojnë fshatin, rojet nisin “luftën” me fishekzjarre