Rita Ora në hall me erën, ia fluturon fustanin dhe i zbulon gjithë trupin

Fotot e Ritës po bëjnë xhiron në internet.

Rita Ora edhe një herë është përballur me erën dhe me veshjen e saj që jo rrallëherë po i sjell jo rehati në publik.

Këngëtarja është shfaqur në një fotosesion derisa po xhironte në Florida skenat për videoklipin e saj më të ri që po bën gati.

Rita shihet në një fustan të verdhë në plazh teksa po merr poza, ndërsa kushtet atmosferike i kanë nxjerrë probleme me veshjen e saj.

Era i nuk i ka lënë asnjëherë fustanin në vend, duke i zbuluar të brendshmet ngjyrë lëkure dhe komplet të pasmet.

Megjithatë, Rita është treguar një profesioniste e vërtetë duke arritur të përballojë këto probleme dhe të kryejë punën siç di më së miri./Gazeta Express/

Gazetari

Read Previous

Haradinaj për masakrën në Reçak: Armiku nuk i kurseu pleqtë, gratë e as fëmijët

Read Next

Mbretëresha e bizaritetit: Shet qiriun i cili mban aromën e meskëmbëve të saj


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0