Rina rikthehet fuqishëm si repere, lanson këngën ‘Ashiqare’

Rina Balaj është emër që për një kohë të shkurtër ka fituar famë në publik.
Reperja nga radhët e “On Records” sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Ashiqare”, shkruan lajmi.net Kjo këngë vjen e shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin Rina vjen më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Rina mbrëmë ishte e ftuar në emisionin e shoubizit “Mirage”, në të cilin ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja të saj si dhe ka folur për ato që i ka publikuar paraprakisht.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Rina me titull “Ashiqare” si dhe ta dëgjoni intervistën dhënë për “Mirage”.

Gazetari

Read Previous

Dorëzohet gazetari kontravers i cili fyu Shaqirin, nuk do ta besonit se çka bëri tani

Read Next

Janjeva e Lipjanit po përballet me reduktime të shumta uji