Rina Balaj sjell një tjetër pozë tërheqëse në rrjetet sociale

Reperja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, po vazhdon të shijojë një periudhë të bukur të jetës në qytetin e Durrësit.

Ajo prej fillimit të këtij viti është zhvendosur në Shqipëri, derisa atje ka punuar edhe në albumin e ri që e solli pak më parë.

Sido që të jetë, 21-vjeçarja krahas projekteve po shijon edhe disa ditë të mira në bregdetin shqiptar.

Duke qenë se është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, krijuesja e hitit “Gigi” po sjell poza mjaft provokuese.

Një të tillë e ka hedhur së fundmi në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive në një palë bikini të bardha.

“Jeta për mu kish qenë, çka të bëj, e rezervuar do të thotë”, ka qenë përshkrimi që ka vendosur përkrah imazhit.

Rina aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit njëherësh të ri “Fallin’ In Love”, klipin e të cilit e ka xhiruar në Shqipëri.

Projekti për vetëm pak ditë ka kaluar shifrën e mbi një milion klikimeve në platformën YouTube. 

Ardian H

Read Previous

Katari ndihmon Kosovën me 6500 teste dhe gjashtë respiratorë për COVID-19

Read Next

Haradinaj komenton propozim-aktakuzën kundër Thaçit e Veselit


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0